Czyli nasze zwierzęta w obiektywie.

W mojej ofercie znajdziesz niezapomniane zdjęcia i sesje fotograficzne Twoich ukochanych pupili – zwierząt domowych, takich jak psy, koty, konie, kozy, krowy czy ptaki. Wiemy, że zwierzęta niestety żyją krócej od nas, dlatego warto uwiecznić ich piękno i osobowość na pamiątkowych ujęciach.

Oferuję różnorodne style sesji zdjęciowych. Możemy zrobić dla Twojego zwierzaka profesjonalne zdjęcia pozowane, które podkreślą jego wyjątkowość i charakter. Jeśli chcesz uwiecznić więź między Tobą a Twoim pupilem, proponuję również sesje z właścicielami – pełne emocji i wzruszeń.

Jeśli jednak pragniesz uwiecznić swojego zwierzaka w naturalnym otoczeniu, zapraszam na sesje plenerowe. Dzięki nim Twój pupil będzie mógł cieszyć się swobodą i radością podczas fotografowania.

Moja oferta obejmuje także fotografię w ruchu. Jeżeli Twój pies lub koń czy inne stworzenie, są energicznymi istotami pełnymi życia, chętnie uchwycę ich dynamiczność na zdjęciach. Mogę sie przy tym pobrudzić ale jestem na to gotowy ;))

Nie czekaj dłużej! Zatrzymaj te magiczne chwile z Twoimi ukochanymi zwierzętami dzięki naszym profesjonalnym portretom zwierząt. Skontaktuj się z nami już dziś i stwórz niezapomniane wspomnienia dla siebie i swojego pupila!

Sam mam czworonożnych przyjaciół, znam zachowania zwierząt – dokładam wszystkich starań aby sesje nie były uciążliwe czy stresujące.