Fotografia i filmy z drona

Świadczymy usługi zdjęć i filmów z drona dla wielu branż. Z pomocą kamery termowizyjnej możemy dokonywać inspekcji instalacji fotowoltaiki, sieci ciepłowniczej, izolacji dachów, budynków itp. Świadczymy usługi dla firm z branży budowlanej, obsługi sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz dla klientów indywidualnych. Dla branży budowlanej i deweloperskiej dokumentujemy za pomocą zdjęć z drona postępy inwestycji, przeprowadzamy inwentaryzacje elewacji, dachów czy innych trudno dostępnych z ziemi miejsc. Dla agencji nieruchomości zdjęcia i filmy z lotu ptaka to sposób ciekawszego pokazania sprzedawanego domu czy działki. W dobie mediów cyfrowych możliwość dokładnego zapoznania się z obiektem bez ruszania z fotela jest dla potencjalnego Klienta poważnym plusem. Fotografia z powietrza może być także uzupełnieniem dla tradycyjnych zdjęć wykonywanych podczas różnego rodzaju wydarzeń, imprez czy eventów.

Zdjęcia czy też, coraz częściej, całe filmy z drona pozwalają pokazać obiekt (obiekt budowlany, działka, pensjonat, hotel, gospodarstwo rolne) z zupełnie innej perspektywy. Decydując się na taką formę promocji, zwiększają Państwo szansę na sprzedaż czy też wynajem nieruchomości. Zdjęcia dronem domów mogą być uzupełnieniem tradycyjnych zdjęć, dają też podgląd na stan elementów budynku niewidziany z perspektywy człowieka.

Panoramy, wirtualne spacery, filmy z „wirtualnej wycieczki”, kontrola stanu zadaszenia z powietrza, kontrola paneli fotowoltaicznych, szacowanie miejsc utraty ciepła – to wszystko w naszej ofercie.

Na zdjęciach i filmach z drona można uwiecznić nawet największe obiekty wraz z przylegającym terenem. Zdjęcia i filmy z powietrza cieszą się coraz większą popularnością. Ujęcia z lotu ptaka mają wiele zalet. To możliwość uzyskania szerokiego kadru (perspektywy). W ten sposób objąć można zarówno wszystkich uczestników danego wydarzenia, w efektowny sposób zaprezentować przestrzeń, budynki, inwestycje czy też atrakcje hotelowe w terenie.

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

 

 

Oszczędność czasu

Zdjęcia i filmy z drona to dobre wykorzystanie czasu Twojego i Klienta - a czas to pieniądz

Niedostępne miejsca

Zdjęcia i filmy z drona można wykonać tam gdzie nie dostaniesz się tradycyjnymi środkami

Komfortowe warunki

Oglądasz i pokazujesz obiekty w komfortowych warunkach, bez deszczu, śniegu, błota

Łatwość sprzedaży

Zdjęcia i filmy z drona dają możliwość skuteczniejszej i szybszej sprzedaży.